DOBRÁ JOGA

O čo ide?

Cieľom programu DOBRÁ JOGA je finančne podporiť vždy iné neziskové organizácie a občianske združenia.

Na konci každého roka bude vybraná vždy iná nezisková organizácia alebo občianske združenie, ktorému poputuje časť vyzbieraných peňazí. Takáto vzájomná spolupráca nám umožňuje vytvárať a budovať silné vzťahy s rôznymi komunitami.

 

Program obsahuje cvičebné videá, prémiové články a recepty, ktoré pribúdajú na pravidelnej báze a sú priebežne aktualizované. Videá si môžeš filtrovať podľa úrovne náročnosti, času trvania či typu tréningu. Vďaka týmto videám získaš prehľad o cvikoch, ktoré Ti pomôžu dopracovať sa do určitej pozície alebo zlepšia tvoj fyzický a aj psychický výkon.

Vo videách sa nachádzajú zostavy, pozície, ich správne technické prevedenie a názvy.

Výhody

 • Rozvoj flexibility
 • Budovanie sily a stability
 • Pribúdajúce tréningové videá
 • Možnosť prispôsobiť si tréning
  (Náročnosť, Trvanie, Typ cvičenia, Potrebné náradie)
 • Inštrukcie a návody v zostavách
 • Chutné recepty s výživovými hodnotami
 • Prémiové články na rôzne témy využívajúce vedecké poznatky
 • Zdroj motivácie a inšpirácie
 • Podpora neziskového sektora

Ako to funguje?

Pre zakúpenie programu sa najprv musíš zaregistrovať cez registračný formulár, a potom sa prihlásiť cez prihlasovací formulár. Vyber si konkrétny program, odsúhlas Všeobecné obchodné podmienky a Všeobecné zásady a podmienky používania. Potom klikni na Objednať s povinnosťou platby. (Celému procesu predchádza registrácia a prihlásenie. Pri registrácii dostaneš verifikačný e-mail, ktorý treba potvrdiť.)

V nákupe budeš pokračovať tak, že na bankový účet pošleš sumu za príslušný cvičebný program.

Po pripísaní platby na bankový účet Ti aktivujem platené členstvo. Ako platiaci člen získaš prístup k spoplatnenému obsahu. Po vypršaní plateného členstva (väčšinou 1 mesiac) si ho môžeš opätovne predĺžiť. O týchto veciach Ťa vždy kontaktujem e-mailom.

Ako to funguje pre neziskové organizácie a občianske združenia?

Naakumulovanú sumu za všetkých platiacich členov koncom každého mesiaca prevediem na bankový účet príslušného občianskeho združenia alebo neziskovej organizácie. O výške platieb informujem v sekcii Transparentné platby.

11.9do 31. 07. (pôvodne 19.90 €/mesačne)

5 z toho ide vždy inej neziskovej organizácii alebo občianskemu združeniu

Objednávka

Pre objednanie tréningového balíčka je potrebné mať založený účet a byť prihlásený. Prosím, prihlás sa a prejdi znovu do tejto časti objednávacieho procesu.

Prejsť na prihlásenie

Ak ešte nemáš svoj vlastný účet, tak neváhaj a založ si ho. Registrácia predchádza kúpe programu. Zakúpením programu získaš prístup k video tréningom, prémium článkom a receptom.

Prejsť na registráciu