Udalosti pre OZ Trenčianske Labky

Udalosti pre OZ Trenčianske Labky

 

Dvakrát do roka sa snažíme spolu s rodinou, priateľmi a známymi zrealizovať podujatie JOGA pre OZ Trenčianske Labky. Účelom tejto iniciatívy je spojiť komunitu pre dobrú vec. V tejto udalosti sa nájde každý, kto rád cvičí jogu a má rád zvieratá.

 

Ako udalosť prebieha?

Na facebookovej stránke Nika Fit uverejním s dostatočným časovým predstihom pozvánky na podujatie. Joga pre OZ Trenčianske Labky sa realizuje dvakrát do roka. Väčšinou ide o letnú a zimnú edíciu.

V lete sa koná udalosť buď koncom augusta, alebo začiatkom septembra. Vybraný dátum závisí aj od počasia, nakoľko cvičíme vonku. Zimná (vianočná) edícia sa koná v interiéri (väčšinou v Galérii M. A. Bazovského v Trenčíne) v konkrétny decembrový deň.

Cvičeniu venujeme približne jednu hodinu, t. j. 60 minút. Za tento čas sa stihneme ponaťahovať, posilniť celé telo a zrelaxovať sa.

Lekcia jogy je viac zameraná na pohyb. Pre začiatočníkov je taktiež vhodná, pretože ukazujem aj zjednodušený variant cviku. Jogové pozície (ásany) prepájam do súvislej zostavy.

Na konci cvičenia účastníci udalosti prispejú dobrovoľným príspevkom v ľubovoľnej výške. Za vyzbierané peniaze nakúpime krmivo pre zvieratká a dodáme ho OZ Trenčianske Labky.

Celý koncept funguje už od roku 2018.